LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası
LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası
LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası
Kategori : Soru Bankası
Marka : Fem Yayınları
Stok Kodu : FEM 3143
Ürün Adı : LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası
: 29,17 TL + KDV
Fiyat :
31,50 TL
İndirimli : 23,63 TL
Adet :

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
  
Yayınevi : Fem Yayınları
Sayfa Sayısı : 494
Boyut : 19 x 27cm
Kağıt Cinsi : 1. Hamur kağıt , renkli baskı
Kapak : Karton kapak
 

Çözümler TEKNOFEM WEB DESTEKLİ ÜRÜNLER platformundadır.


Sevgili Öğrenciler,

 

Üniversiteye giriş sınavlarının ikinci basamağı olan LYS, üniversite adaylarının üniversite programlarına yerleştirilmesine etki eden en önemli sınavdır. Yeni sınav sistemi göstermiştir ki LYS, düzenli ve kapsayıcı bir çalışmayı gerekli kılmaktadır.

 

3 HAMLEDE LYS MATEMATIK-FEN SORU BANKASI, sizin böyle kapsamlı bir çalışmayı gerçekleştirmenizde yardımcı olmak amacıyla FEM YAYINLARI'nın deneyimli kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Bu kitap, MATEMATIK-FEN LYS müfredatını planlı bir şekilde, özgün sorularla tekrar etmeniz için 3 bölüme ayrılmıştır.

 

Sizi üniversite hedefinize adım adım götüreceğine inandığımız bu kitap, konuları öğrendikçe bol soru çözme ihtiyacınızı karşılayacak; LYS öncesi, konulardaki durumunuzu görmeniz ve eksiklerinizi gidermeniz yönüyle de size önemli katkı sağlayacaktır.

 

Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle...

 

 Yayın Kurulu

 
 
 
 
 
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
Sürat online kitap mağazamızda Okula Yardımcı, Sınavlara Hazırlık 624 kategoride 1973 adet ürün bulunmaktadır.  Sitemiz Güvender Yayınları, Fem Yayınları, Anafen Yayınları, Fem Akademi Yayınları, Körfez Yayınları, Çoşku Yayınları, Değer Yayınları, Zirve Yayınları, Zambak Yayınları ve Sürat Üniversite Yayınları online satış yetkili sitesidir.
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.