LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası
LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası
LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası
Kategori : Soru Bankası
Marka : Fem Yayınları
Stok Kodu : FEM 3143
Ürün Adı : LYS 3 Hamlede Matematik - Fen Soru Bankası
: 29,17 TL + KDV
Fiyat :
31,50 TL
İndirimli : 23,63 TL
Adet :

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  

Yayınevi : Fem Yayınları

ISBN : 9786053731658

Sayfa Sayısı : 494

Boyut : 19 x 27cm

Kağıt Cinsi : 1. Hamur kağıt , renkli baskı

Kapak : Karton kapak

 

Sevgili Öğrenciler,

 

Üniversiteye giriş sınavlarının ikinci basamağı olan LYS, üniversite adaylarının üniversite programlarına yerleştirilmesine etki eden en önemli sınavdır. Yeni sınav sistemi göstermiştir ki LYS, düzenli ve kapsayıcı bir çalışmayı gerekli kılmaktadır.

 

3 HAMLEDE LYS MATEMATIK-FEN SORU BANKASI, sizin böyle kapsamlı bir çalışmayı gerçekleştirmenizde yardımcı olmak amacıyla FEM YAYINLARI'nın deneyimli kadrosu tarafından hazırlanmıştır. Bu kitap, MATEMATIK-FEN LYS müfredatını planlı bir şekilde, özgün sorularla tekrar etmeniz için 3 bölüme ayrılmıştır.

 

Sizi üniversite hedefinize adım adım götüreceğine inandığımız bu kitap, konuları öğrendikçe bol soru çözme ihtiyacınızı karşılayacak; LYS öncesi, konulardaki durumunuzu görmeniz ve eksiklerinizi gidermeniz yönüyle de size önemli katkı sağlayacaktır.

 

Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle...

 

 

Yayın Kurulu

 
 
 
 
 
Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
Sürat online kitap mağazamızda 624 kategoride 1973 adet ürün bulunmaktadır.

IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.