9.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası (İngilizce Dahil)
9.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası (İngilizce Dahil)
9.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası (İngilizce Dahil)
Kategori : Soru Bankası
Marka : Fem Yayınları
Stok Kodu : FEM 3098
Ürün Adı : 9.Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası (İngilizce Dahil)
: 41,20 TL + KDV
Fiyat :
44,50 TL
İndirimli : 33,38 TL
Adet :

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 
Yayınevi: Fem Yayınları
ISBN: 9786053732419
Sayfa Sayısı : 713
Boyut: 19 x 27cm
Kağıt Cinsi: 1. Hamur kağıt ,renkli baskı
Kapak: Karton kapak
 
Sevgili Öğrenciler,

9. Sınıf, lise öğreniminin ilk ve en önemli dönemidir. Başarılı bir lise öğreniminin başlangıcı bu dönemdeki, performansınızla doğrudan ilgilidir. Ayrıca YGS nin 9.sınıf ve öncesini içeren bir sınav olması üniversiteye hazırlık içinde bu öğrenim döneminin önemini daha da artırmaktadır.


FEM YAYINLARI tarafından hazırlanan bu kitap 9. sınıfta okutulan ( İngilizce dersi dahil ) bütün dersleri içermektedir. Özellikle İngilizce dersini içermesi, onu piyasaki diğer soru bankalarından farklı kılmaktadır.


Konuların müfredata uygun bir dizilişle verildiği bu kitap,kavratıcı özgün testleriyle ve görselleştirilmiş etkinlikleriyle ( Doğru-yanlış belirtme, eşleştirme, boşluk doldurma, konuyla ilgili bulmacalar vb.) yıl içinde görülen konuları sizlere nitelikli bir şekilde tekrar etme imkanı sağlayacaktır.


Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle...

9. Sınıf Yayın Kurulu

 

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Bu ürün 5.0 puan almış, 2
kişi tarafından değerlendirilmiştir.
Kapat
Sürat online kitap mağazamızda Okula Yardımcı, Sınavlara Hazırlık 624 kategoride 1973 adet ürün bulunmaktadır.  Sitemiz Güvender Yayınları, Fem Yayınları, Anafen Yayınları, Fem Akademi Yayınları, Körfez Yayınları, Çoşku Yayınları, Değer Yayınları, Zirve Yayınları, Zambak Yayınları ve Sürat Üniversite Yayınları online satış yetkili sitesidir.
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.