9. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı
9. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı
9. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı
Kategori : Konu Anlatımlı
Marka : Fem Yayınları
Stok Kodu : FEM 3036
Ürün Adı : 9. Sınıf Matematik Konu Anlatımlı
: 34,26 TL + KDV
Fiyat :
37,00 TL
İndirimli : 27,75 TL
Adet :

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
 
Yayınevi: Fem Okul Yayınları
Sayfa Sayısı: 556
Boyut: 19,5 x 27,5 cm
Kağıt Cinsi: 1. Hamur kağıt- Renkli Baskı
Kapak : Karton Kapak
 

Sevgili Öğrenciler,


9.sınıf, lise öğreniminin ilk ve ön önemli dönemidir. Bu dönemdeki başarınız, lise öğreniminizin istediğiniz bir başarıyla sonuçlanmasında çok etkilidir. FEM YAYINLARI tarafından hazırlanan 9.SINIF MATEMATİK KONU ANLATIM kitabı, MEB’in 2013-2014 Öğretim Dönemi için belirlediği yeni 9.sınıf müfredatını içermektedir. Bu yeni müfredatın öğrencilerin zihinlerinde kalıcılığını sağlamak amacıyla konu anlatımları renkli resim ve şekillerle desteklenmiştir.


Konuların müfredata uygun bir dizilişle verildiği bu kitap, kavratıcı özgün testleriyle ve görselleştirilmiş etkinlikleriyle  yıl içinde görülen konuları sizlere nitelikli bir şekilde tekrar etme imkânı sağlayacaktır.


Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle…

Yayın Kurulu

 

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş FriendFeed'de Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
Sürat online kitap mağazamızda Okula Yardımcı, Sınavlara Hazırlık 624 kategoride 1973 adet ürün bulunmaktadır.  Sitemiz Güvender Yayınları, Fem Yayınları, Anafen Yayınları, Fem Akademi Yayınları, Körfez Yayınları, Çoşku Yayınları, Değer Yayınları, Zirve Yayınları, Zambak Yayınları ve Sürat Üniversite Yayınları online satış yetkili sitesidir.
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.