5.Sınıf Yazılıya Hazırlık Kitabı
5.Sınıf Yazılıya Hazırlık Kitabı
5.Sınıf Yazılıya Hazırlık Kitabı
Kategori : 5.Sınıf Yazılıya Hazırlık
Marka : Anafen Yayınları
Stok Kodu : ANAFEN 2063
Ürün Adı : 5.Sınıf Yazılıya Hazırlık Kitabı
* Hediyesi : Çözüm DVD' si
: 28,24 TL + KDV
Fiyat :
30,50 TL
İndirimli : 22,88 TL
Adet :

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

Yayınevi : Anafen Yayınları

ISBN : 9786054329649

Sayfa Sayısı : 392 sayfa

Boyut : 19 x 27cm

Kağıt Cinsi : 1. Hamur kağıt, renkli baskı

Kapak : Karton kapakSevgili Öğrenciler,

 

Okul derslerinde ve yazılılarda başarılı olmak için planlı,düzenli bir şekilde çalışmak, dersi çok iyi dinleyip öğrenmeye çalışmak, not tutmak, tekrar yapmak, uygun bir çalışma ortamına sahip olmak, konuları, ödevleri biriktirmeden zamanında gözden geçirmek, başarılı olmayı gerçekten istemek ve buna inanmak gerekir. Ancak bütün bunlarla birlikte başarıya ulaşabilmek için güvenilir kaynaklardan destek almak, doğru kaynaktan çalışmak çok önemlidir.

Öğrencilere ihtiyaç duyacakları kaynağı en güzel şekilde hazırlama gayretinde olan Anafen Yayınları sizleri okul yazılılarına en iyi şekilde hazırlayacak kaynağı hazırladı. Anafen Yayınlarının uzman kadrosunun bilgi ve birikimiyle MEB kazanımları göz önüne alınarak hazırlanan bu kitap okul yazılılarında hedeflediğiniz başarıya ulaşmanız için size en büyük katkıyı sağlayacak. Yazılılarda karşınıza çıkabilecek farklı, özgün soruları, etkinlikleri, rengarenk, cıvıl cıvıl sayfalarıyla yazılılara zevkle çalışmanızı sağlayacak bir başucu kaynağı olacak.

Yazılıya Hazırlık Kitabı'nın Türkçe Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler ve İngilizce yazılılarına hazırlıkta en güvenilir yol arkadaşınız olacaktır.Yazılılarda 100'ünüz gülsün diye..

Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle...

  

Anafen Yayınları

 

 

Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google Favorilere Ekle Yahoo! Favorilere Ekle Pinterest'de Paylaş
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.